V pondelok 10. apríla sme v priestoroch vybranej pilotnej školy “Odborárska 1374”, zahájili celoslovenský projekt Zdravý chrbátik pre okres Nové Mesto nad Váhom. Pilotnej škole sme darovali cvičebné pomôcky a to konkrétne 25 fitlôpt a 15 dynasitov na sedenie.

Na začiatku projektu sme pod vedením manažérky OZ za zdravší život, Mgr. Zuzany Hrčkovej, vyšetrili držanie tela u malých prváčikov a následne sme realizovali školenie pre učiteľov. Edukačného stretnutia sa  zúčastnili nielen učitelia  pilotnej školy, ale aj zástupcovia všetkých základných škôl v meste, na ktorom si prešli  teoretickou, ale aj praktickou prípravou, ktorú budú môcť realizovať s deťmi  na hodinách telesnej výchovy.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.