V spolupráci s vedúcou odboru školstva mesta Handlová pani Mgr. Jaroslavou Maslíkovou sme 11.4.2017 spustili projekt Zdravý chrbátik v meste Handlová. Pilotnou školou sa stala Základná škola Školská 526/53.

Na vybranej skupine detí sme vyšetrili ich stav chrbátikov a  za asistencie samotných detí sme sa učili ako správne sedieť  počas vyučovania. Len čo sme dovyšetrovali chrbátiky, už nás čakala početná skupinka učiteľov základných škôl, ktorí s veľkým záujmom a nadšením absolvovali teoretickú aj praktickú časť po vedením Mgr. Maríny Kolarovej. Učitelia tak mali možnosť si priamo v praxi vyskúšať jednotlivé cviky. Praktická hodina bola rozdelená na rozcvičku a cviky s loptou.

Touto cestou by sme chceli poďakovať aj pánovi Petrovi Košičárovi a spoločnosti YADO, nášmu partnerovi za pomoc pri organizovaní projektu v meste Handlová.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.