V utorok 9 mája sa do projektu Zdravý chrbátik sa zapojila základná škola na Májovom námestí 1, ako pilotná škola v meste Prešov. Náš kolektív navštívil vybranú triedu prváčikov kde sme vyšetrili stav chrbátikov a za účasti pani triednej učiteľky sme deti učili ako majú správne sedieť v školských laviciach.

Len čo sme dovyšetrovali chrbátiky viedli naše kroky do kultúrnej miestnosti na škole, kde nás už čakala skupinka učiteliek. Slova sa chopila Mgr.Marína Kolarová, ktorá učiteľov previedla cez teoretickú aj praktickú časť. Po skončení cvičenia na fit loptách sa rozpútala diskusia.

V mene celého tímu by sme sa veľmi chceli poďakovať pani Mgr. Zuzane Lašákovej za spoločné zorganizovanie školenia a učiteľom za pozitívne ohlasy.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.