Včera (31.5.2017) sme sa stali súčasťou milej a peknej akcie plnej zábavy a detského úsmevu ku dňu detí v areáli Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku (UVN SNP).

Akciu organizovalo riaditeľstvo UVN SNP Ružomberok pre deti svojich zamestnancov. Počas bohatého detského programu si deti našli čas a za veľkého záujmu si spolu s  našimi cvičiteľkami zacvičili zdravé cviky na fitloptách, ktoré boli určené na podporu chrbtice, držania tela, či správneho sedenia. Okrem toho si deti mohli vyskúšať plnohodnotný a zábavný program ako: vyskúšanie vojenského auto, resuscitáciu, naučiť sa správne si čistiť svoje zúbky, vyšantiť sa na trampolíne, maľovanie na tvár a mnoho ďalších atrakcií..

Samotná akcia mala u detí veľký úspech čo bolo vidieť na ich úsmeve a radosti :-)

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.