Máte doma predškoláka či školáka a dochádzajú vám už nápady na aktivity cez prázdniny? S tým Vám vieme veľmi rýchlo pomôcť. Čo takto sa s ním hravou formou naučiť cvičiť cvičebnú zostavu zdravotných cvikov, čím ho nielen zabavíte ale zároveň pomôžete jeho chrbátiku aby ho pri nástupe do nového školského roka nebolel. :) Pomôcť si pritom môžete našimi DVD so špeciálne vytvorenými zostavami určenými práve pre školákov či predškolákov. Okrem toho môžete do cvičenia zapojiť aj babku a dedka, pretože najnovšie máme v predaji už aj DVD pre seniorov. Viac informácií o objednaní DVD nájdete v pravej lište na našej webovej stránke.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.