V marci 2017 sme sa na našej stránke zmienili o pripravovanej novej cvičebnej zostave pre seniorov. S radosťou Vám oznamujeme, že spomínané DVD so zdravotnými cvikmi pre seniorov máme už v predaji na našej stránke (na pravej strane v sekcii objednávky).

Inštruktážne DVD obsahuje cvičebné zostavy, ktoré boli vytvorené špeciálne pre ľudí vo vyššom veku. Pripravované boli v spolupráci s kvalifikovanými odborníkmi v tejto problematike z oblasti spondylochirurgie, neurochirurgie, ortopédie, rehabilitácie, fyzioterapie a zdravotníctva.

Toto DVD obsahuje dve 25 minútové cvičebné zostavy. Prvá cvičebná zostava je určená pre menej zdatných seniorov, v ktorej sa postupne od jednoduchších cvikov dostanete k zložitejším . Pre aktívnejších seniorov ponúkame v druhej zostave o niečo zložitejšie cviky s gumou. Cviky sú vo všeobecnosti zamerané najmä na celkové zlepšenie hybnosti, svalovej sily, udržanie mobility a ovplyvnenie bolesti pohybového aparátu seniorov.

V príručke sa naučíte nielen ako správne cvičiť ale aj ako správne dýchať pri cvičení. Aby bol efekt cvičenia čo najlepší je nutné aby ste cviky prevádzali pomaly, koncentrovane a s dôrazom na správne dýchanie . Viac sa však dozviete v DVD.

Veríme, že so zvolenou cvičebnou zostavou budete spokojní a vaša chrbtica Vás už nebude viac trápiť.

Príjemné cvičenie Vám praje kolektív OZ Za zdravší život

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.