Školský rok 2017/2018 otvoril brány našich škôl a do školských lavíc privítal starých i nových žiakov. Keďže nám na zdraví detí záleží, aj kolektív projektu “Zdravý chrbátik” na čele s naším odborným garantom doc. MUDr. Róbertom Rusnákom, PhD., začal navštevovať nové školy a šíriť v nich preventívny program zameraný na podporu správneho držania tela a chrbtice u detí. No nielen nové školy zapájame do projektu. Nezabúdame ani na tie, ktoré sa ku nám pridali predchádzajúce školské roky a s deťmi pravidelne cvičia. Tie navštevujeme v rámci kontrolných dní a spolu s učiteľmi a deťmi precvičujeme zostavy zdravotných cvičení na hodinách telesnej výchovy. Pripravujeme aj nové metodické príručky a DVD pre základné a materské školy, ktoré spestria cvičenie ako v školách, tak aj v domácom prostredí.

V septembri zavítame prvýkrát do Nitry a cvičenia si zopakujeme na našich pilotných školách v Ružomberku, v Žiline a v Trenčíne, ako aj na pilotnej materskej škôlke MŠ Bystrická v Ružomberku.

O ďalších krokoch nášho projektu Vás budeme priebežne informovať.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.