V stredu 27.09.2017 sme rozšírili pôsobisko projektu “Zdravý chrbátik” v okrese Nitra. Že učiteľkám a učiteľom v Nitre na zdraví detí záleží, potvrdil veľký záujem učiteľov o naše školenie. Odborného školenia a cvičenia sa zúčastnilo takmer 30 učiteliek z 12. základných škôl.  V príjemnom prostredí ZŠ Kráľa Svätopluka si zúčastnené učiteľky zacvičili zdravotné cvičenia, ktoré môžu realizovať so svojimi žiakmi na hodinách telesnej výchovy a podporovať tak ich zdravie.

Okrem školenia učiteľov, vyšetrili sme aj jednu triedu nových prvákov a poučili ich, ako v školskej lavici správne sedávať.

Celému učiteľskému kolektívu ZŠ Zarevúca a MŠ Bystrická ďakujeme za dlhoročnú spoluprácu.

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.