V septembri sa náš projekt “Zdravý chrbátik ” naplno rozbehol. A kde by sme mohli lepšie  zahájiť  začiatok nového školského roku, ako v našom pôsobisku v Ružomberku, sme si ani tento rok nevedeli predstaviť.

Na našej pilotnej škole ZŠ Zarevúca nás tradične privítali pán riaditeľ Mgr. Michal Lazár a pani zástupkyňa pre 1.stupeň pani Mgr. Anna Chrenková. Spolupráca s nimi tvorí inšpiráciu pre našu prácu na základných školách. Ďakujúc ich ochote, sme so žiakmi ZŠ Zarevúca pripravili aj nové DVD a metodickú príručku, ktorá sa čoskoro dostane do základných škôl. Za ich dlhoročnú spoluprácu sme sa poďakovali dynamickými smerovými podložkami, ktoré budú žiaci využívať v počítačovej učebni počas výučby.

Naša pilotná materská škola je MŠ Bystrická v Ružomberku. Okrem pravidelného svičenia s predškolákmi, na tejto materskej škole tvoríme učebné materiály pre pani učiteľky. Na ich tvorbe sa aktívne podieľa pani riaditeľka PaedDr, Ivica Ondrušková, PhD., ktorá nás usmerňuje a podporuje v tejto problematike, aby sme spoločnými silami prispeli k správnemu vývinu držania tela a chrbtice u detí v predškolskom veku.

Celému učiteľskému kolektívu ZŠ Zarevúca a MŠ Bystrická ďakujeme za dlhoročnú spoluprácu.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.