Minulý školský rok sme na ZŠ Jilemnickeho v Žiary nad Hronom predstavili projekt Zdravý chrbátik. Tento týždeň sme sa boli pozrieť, ako sa cvičia zdravotné cvičenia a zažili sme ďalšie prekvapenie. Žiaci s pani učiteľkou odsunuli lavice, zobrali fitlopty a cez interaktívnu tabuľu pustili DVD so zdravotným cvičením, ktoré dostali od nás ako darček. Podľa slovnej a vizuálnej inštrukcie z DVD odcvičili celú cvičebnú zostavu. S pani učiteľkou sme upravili pár drobných chýb pri cvičení a musíme priznať, že celú zostavu zvládli výborne.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.