Základná škola Májové námestie je pilotnou školu v Prešovskom okrese. Túto sme dňa 27.10.2017 navštívili a so žiakmi druhého ročníka sme precvičili zdravotné cvičenie. Zacvičili sme si v učebni, aby sme u detí odstránili celodenné preťaženie chrbtice dlhodobým sedom v školskej lavici. So žiakmi sme si zopakovali, ako sa má správne sedieť v školskej lavici a doma pri počítači. Aj takýmto pravidelný uvoľnením chrbtice na konci vyučovania (vedľa školskej lavice) a nácvikom sedu sa dá úspešne zakročiť v boji proti deformitám chrbta u detí.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

LP Promotion

Dynasit

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.
Súhlasím