OZ Za zdravší život rozšírilo svoje pôsobenie na podporu pohybových aktivít a utužovanie zdravia u seniorov. Za týmto účelom na pozvanie pani Márie Vítkovej sme navštívili Centrum sociálnych služieb Chmelinec – Púchov, kde sme si pozreli zostavy cvičení pre seniorov, ktorí každodenne cvičia.

Kolektívu CSS Chmelinec patrí veľká pochvala za starostlivosť a podporu pohybových aktivít u seniorov, ktoré nám predviedli. Bolo veľkým potešením vidieť spokojné a usmiate tváre seniorov s nie ľahkými poruchami pohybového aparátu, ktorí mali radosť z cvičenia. S personálom CSS Chmelinec sme si vymenili skúsenosti o možnostiach pohybových aktivít ľudí vo vyššom veku a tešíme na ďalšiu spoluprácu

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.