V okrese Ílava sme dňa 13.11.2017 predstavili projekt Zdravý chrbátik. Pilotnou školou sa stála ZŠ Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom. Na tejto škole sme vyšetrili jednu triedu prvákov. Vyšetrenia dopadlo veľmi dobre. Nakoľko išlo o športovú triedu, poruchy v držaní tela a v zakrivení chrbtice boli minimálne, čo nás príjemne potešilo. Žiakom, učiteľom a rodičom patrí pochvala za podporu pohybových aktivít u detí. Nakoľko ide o športovú školu, učitelia si pochvaľovali naše zdravotné cvičenia, ktoré pre budúcich športovcov majú kompenzačný charakter, odstraňujú jednostranné preťaženie športom a podporujú tým hlboký stabilizačný systém chrbtice. Ako nám pedagógovia povedali, tieto cvičenia budú ich aplikovať vo svojej praxi

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.