Včera, 20.11.2017, bol projekt Zdravý chrbátik odprezentový v Starej Ľubovni. Pilotnou školu sa stala ZŠ Za vodou, kde sme vyšetrili držanie a tela chrbticu  prvákom. Prvákov sme poučili ako správne sedieť v školských laviciach a ako darček dostali od nás dynamické podložky na správny sed a fitlopty na cvičenie zdravotných zostáv.

Následne bolo realizované školenie pre učiteľov, ktorého sa zúčastnili 12 učitelia. Učiteľom bol predstavený náš preventívny program, ktorý môžu aplikovať u žiakov na svojich základných a materských kolách.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.