ZŠ Školská je pilotnou školou pre projekt Zdravý chrbátik v Handlovej. Minulý školský rok sme učiteľom predstavili náš preventívny program pre deti na prvom stupni a včera, 22.11.2017, sme sa boli pozrieť ako deti na tejto škole cvičia.

Zostavu zdravotných cvičení sme precvičili s 2A a 3A. Zopakovali sme si aj ako správne sedieť, aby si deti šetrili chrbát a pripomenuli sme deťom, aj to, že ak chcú mať zdravé chrbátiky, musia mať každý deň aj dostatok pohybu a športu.

Obe triedy krásne a správne cvičili, čo nás nesmierne potešilo. Za toto patrí veľká pochvala ich triednym učiteľkám, ktoré zdravý životný štýl detí každodenne podporujú.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.