V Leviciach sme odprezentovali projekt Zdravý chrbátik. Školenie otvoril vedúci odboru školstvá Mgr. Martin Bátovský, ktorý nám spolu s Mgr. Vierou Kiššovou pomohli školenie v Leviciach zorganizovať.

Školenia sa zúčastnilo 21 učiteľov. Na teoretickej časti si učitelia vypočuli problematiku chybného držania tela a informovali sme ich o možnostiach nápravy deformít chrbtice pomocou zdravotných cvičení. Tieto cvičenia si učitelia vyskúšali na praktickej časti a môžu ich aplikovať na hodinách telesnej výchovy.

Na ZŠ Ul. Sv. Michala sme vyšetrili 25 žiakov a poučili sme ich o správnom sedení v školskej lavici. Žiaci budú mať možnosť aj cvičiť naše cvičenia na podporu správneho držania tela na hodinách telesnej výchovy, nakoľko OZ Za zdravší život darovalo tejto škole aj pomôcky na cvičenie.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.