V utorok 12.12.2017 sme predstavili projekt Zdravý chrbátik v Nových Zámkoch. Pilotnou školou sa stala ZŠ Mostná, kde sme zrealizovali školenie a zároveň sme vyšetrili jednu triedu prvákov.

ZŠ Mostná, ako pilotná škola, dostala od nášho občianského združenia fitlopty na cvičenie zdravotných cvikov, brožúru pre učiteľov a DVD s našimi zdravotným cvičením. Veríme, že im tieto darčeky budú nápomocné pri podpore zdravého vývinu chrbtice a držania tela u detí.

Vo vyšetrenej triede sme vykonali edukáciu o ergonomickom sede a o dynamickom sede na podsedákoch Dynasit, ktoré táto škola dostala ako darček tiež.

Pevne veríme, že tieto zdravotné a cvičebné pomôcky podporia správne držanie tela u detí.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.