Ešte stále studený ale aspoň krátky mesiac február sme využili naplno, okrem našich zvyčajných, pravidelných návštev sme zavítali aj do Levoče, Žiliny, Brezna či Handlovej, aby sme pedagógom na ich školách pomohli s cvičením a vyšetrili nových prváčikov. Konkrétne sme navštívili ZŠ Dlhé Stráže, ZŠ Š. Kluberta Levoča, ZŠ Slov. Dobrovoľníkov Žilina, ZŠ Pionierska 2 Brezno, ZŠ Mierové Námestie Handlová.

Naše zvyčajné kontrolné dni boli:

  • v Ružomberku: MŠ Bernoláka 2 triedy, MŠ Hrabovo 2 triedy, MŠ Š. Moyzesa 2 triedy a tiež MŠ Bystrická, ZŠ Klačno v štyroch triedach: 1. A,B a 3. A B.
  • v Martine: MŠ Družstevná, MŠ J. Šimka, MŠ Tajovského, MŠ J. Lettricha, MŠ K. Nálepku, MŠ Gorkého, MŠ Hurbanová, MŠ Priehradná, MŠ Dolinského

Všetky februárové stredy sme sa stretávali v easy gyme s deckami, ktoré majú chuť sa hýbať a tak sme príjemne a užitočne spolu strávili pár poobedí. Pravidelne sme si opakovali, ako vyzerá správne držanie tela a  naše decká si tak osvojili pokyny, ktoré im už vôbec nemusíme pripomínať. Tešíme sa z každého pokroku, a deckám sa venujeme tak, aby v budúcnosti mali na čom stavať. Okrem aktívnej časti cvičení a zdravotných cvikov sa venujeme napríklad aj správnemu dýchaniu, ktoré je ku správnemu držaniu tela nevyhnutné. Snažíme sa deckám pripomínať a dbať na správne stereotypy počas celého cvičenia.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.