OZ Za zdravší život v spolupráci s vedúcou odboru školstva mesta Šahy pani PaedDr. Ankelikou Révész, zrealizovalo dňa 5.2.2018 edukačné školenie pre učiteľov základných a materských škôl.
Školenie sa uskutočnilo na ZŠ Lajosa Pongrácza. V tejto škole sme vyšetrili chrbticu a držanie tela aktuálnym prvákom.
Následne sme s učiteľmi z tejto, ale aj z ostatných škôl v meste Šahy, pokračovali v školení o prevencii chybného držania tela a deformít chrbtice u detí. Školenia sa zúčastnilo 25 učiteľov. Učitelia si, okrem teoretickej časti, vyskúšali aj naše zdravotné cvičenia, ktoré od zajtra môžu uplatňovať na hodinách telesnej výchovy.
Za hojnú účasť a príjemnú atmosféru ďakujeme pani PaedDr. Angelike Revesz, pani riaditeľke Kataríne Lészkóovej, ale aj všetkým zúčastneným učiteľom a učiteľkám.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.