Cvičenie pre deti v Ružomberku!!!
Milí rodičia, pre Vaše deti sme pripravili vysokoodborné skupinové cvičenie pod dohľadom fyzioterapeutov. Začína sa 4.4.2018 o 15:30 do 16:30 v priestoroch EASY -GYMU v Ružomberku /za BILLOU smerom na baničné/.  Cvičenie je vhodné pre deti od 6 do 14 rokov.  Na cvičenie svoje ratolesti môžete prihlásiť cez FB, mailom – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne na tel.čísle 0918 149 068. Cvičenie je  zadarmo v rámci projektu Zdravý chrbátik. Tešíme sa na Vás decká..členovia OZ za zdravší život
 .

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.