Minulý mesiac sme pedagógom z Martina predstavili novú zostavu zdravotných cvičení pre deti v predškolskom veku, ktorú sme nazvali jarná zostava. Včera 22.3.2017 sme začali navštevovať materské školy v Martine a spolu s pedagógmi realizujeme zdravotné cvičenie. Cieľom návštevy každej materskej školy v Martine je pomôcť pedagógom zaradiť tieto zdravotné cvičenia do bežného dňa detí, naučiť deti správne cvičiť a podporovať ich pozitívny vzťah k pohybu.

Prvá materská škola ktorú sme navštívili bola ZŠ a MŠ Aurela Stodolu, kde sa výborne cvičilo. Pedagógovia zostavu poznali, deti tiež, malé chybičky deťom pri cvičení upravovali. Zvládli to celé na jednotku. Teší nás takáto spolupráca v prvej materskej škole ktorú sme navštívili.

V Martine plánujeme navštíviť aj ostatné materské školy a veríme, že spoločnými silami podporíme správny vývin chrbtice u detí.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

LP Promotion

Dynasit

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.