S projektom Zdravý chrbátik sme boli na kontrolnom dni v hlavnom meste. Našou pilotnou školou V Bratislave je ZŠ Jelenia, kde sme projekt predstavili učiteľom pred dvoma rokmi. Na kontrolnom dni sme si zacvičili so všetkými žiakmi prvého stupňa. Zdravotné cvičenia sa cvičili v učebniach a v malej telocvični, nacvičili sme si správny sed a stoj. Cvičili s nami nielen žiaci, ale aj učitelia a prezradili nám, že budú  naše cvičenia cvičievať každý deň, aby prispeli k formovaniu zdravého chrbátika u detí.

Sme radi, že aj na tejto škole nám pedagógovia pomôžu s dosiahnutím nášho hlavného cieľa a to je podpora držania tela, chrbtice a zdravia u detí.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.