Dňa 09.04.2018 bol projekt Zdravý chrbátik predstavený v Komárne. Zúčastnili sa ho učitelia zo základných a materských škôl. Školenie sme zorganizovali s vedúcou odboru školstva mesta Komárno, pani Mgr. Velebovou a riaditeľkou ZŠ Rozmarínová pani Mgr. Weszeloszkou.

ZŠ Rozmarínová sa stala našou pilotnou školu, kde sme vyšetrili držanie tela a chrbticu 25 žiakom. O výsledkoch vyšetrenia budú informovaný rodičia, aby mohli deťom zabezpečiť adekvátne opatrenia pre podporu zdravia ich oporno – pohybového systému. Škola dostala ako darček od OZ Za zdravší život fitlopty a podsedáky na dynamické sedenie v školskej lavici. Každá zúčastnená základná a materská škola dostala DVD so zdravotným cvičením, aby sa aj na ostatných školách precvičovali zdravotné cvičenia a podporovalo zdravie detí.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.