Aktuality

Sledujte novinky zo života OZ za zdravší život, ktorého pôsobnosť a zameranie sa čoraz viac rozrastá. V tejto sekcii nájdete tiež čerstvé informácie o realizácii projektov, ich úspešnej implementácii a našich ďalších plánoch.

 

 

Podľa Hrčku (2015) existuje úzka súvislosť medzi zvýšenou prítomnosťou vertebrogénnych porúch a zmenou životného štýlu na sedavý spôsob života.

Naše priestory v BA po opatreniach znovu ožívajú !

Iba dve percentá… Až dve percentá… Tak málo a predsa tak veľa. Dve percentá, ktoré dokážu meniť život k lepšiemu, dve percentá, vďaka ktorým dokážeme napĺňať naše ciele. Tie ciele sú zdravému človeku neraz vzdialené. Chceme pomáhať a pomáhame žiť plnohodnotným životom. Pomáhať všetkým, ktorí to potrebujú. Nik z nás si nemôže byť istý, či tú pomoc nebude potrebovať už zajtra. Pomáhame i deťom.

Prinášame vám aktuálne výsledky vyšetrených detí, ktoré sme vyšetrovali v základných a materských školách naprieč celým Slovenskom v období rokov 2018-2020.

Chcete využiť lockdownový čas na rozšírenie svojich vedomostí? Chcete pre svojích klientov ponúknuť niečo nové? Máme pre Vás ponuku trénerských kurzov.

Absolvent kurzu po úspešnom ukončení získa certifikát o absolvovaní kurzu Zdravotná telesná výchova inštruktor zdravotných cvičení so zameraním na vybranú cieľovú skupinu a má možnosť uplatniť sa ako inštruktor zdravotných cvičení v športových, rekreačných zariadeniach, vo fitness centrách, v športových kluboch.

Rovnako ako pre Vás, aj pre nás bol tento rok plný zmien.

Dnešné video je pokračovanie videa s Danielkou, pod vedením fyzioterapeutky Radky Komárovej.

 Pohyb chrbtice v sede prirovnáva Brügger k modelu fungovania troch ozubených kolies, predstavujúce jednotlivé úseky chrbta. 

Dnešné video je špeciálne, pretože si s vami zacvičí gymnastka Danielka pod vedením fyzioterapeutky Radky Komárovej.

Akreditovaný program inovačného vzdelávania Zdravotné cvičenia súčasť telesnej výchovy a voľnočasových aktivít detí a žiakov je určený pre pedagogických zamestnancov regionálneho školstva kategórie učiteľ, podkategórií učiteľ materskej školy, učiteľ prvého stupňa základnej školy, učiteľ druhého stupňa základnej školy, učiteľ strednej školy, vychovávateľ, školský tréner.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe. Viac informácií