Island Aerial

Podporte nás svojimi 2%-ami

Iba dve percentá… Až dve percentá… Tak málo a predsa tak veľa. Dve percentá, ktoré dokážu meniť život k lepšiemu, dve percentá, vďaka ktorým dokážeme napĺňať naše ciele. Tie ciele sú zdravému človeku neraz vzdialené. Chceme pomáhať a pomáhame žiť plnohodnotným životom. Pomáhať všetkým, ktorí to potrebujú. Nik z nás si nemôže byť istý, či tú pomoc nebude potrebovať už zajtra. Pomáhame i deťom.

Pomôžte nám pomáhať. Sme vďační všetkým darcom 2%, ktorí na nás každoročne myslia a podporujú nás. Aj pár eur od mnohých ľudí dokáže urobiť veľký balík peňazí a my dokážeme v ďalšej škole zakúpiť pomôcky ako sú fitlopty či dynamické podložky na sedenie.

V odkaze nájdete tlačivo, ktoré treba vyplniť a odovzdať pri daňovom priznaní buď Vášmu zamestnávateľovi alebo priamo na daňovom úrade: vyhlásenie o preukázani 2% z dane.

Veľká vďaka!

Zo získaných financií budú:

  • zakúpené cvičebné pomôcky do základných a materských škôl (fit lopty a cvičebné podložky),
  • spinálne stoličky a stoly do základných škôl,
  • zabezpečené natáčanie cvičebného DVD pre deti v materských a základných školách,
  • technicky zabezpečené vyšetrenie detí na ochorenia chrbtice,
  • zaškolenie telocvikárov v oblasti cvičebných zostáv pre deti,
  • zakúpenie LCD televízorov na chodby základných škôl zapojených do projektu,
  • pre dospelých zrealizujeme edukačné kurzy v oblasti starostlivosti o chrbticu
  • príprava a tlač odborných letákov o ochorení chrbtice,
  • vydanie a tlač brožúr s odbornými radami pri podávaní žiadosti o ZŤP….

Správnym prístupom, prevenciou či názornými ukážkami dokážeme zabrániť tomu, aby sa ľudia o pár rokov stretli s navlas rovnakými zdravotnými problémami. Sme šťastní, že aj vďaka Vám sa nám to darí. Sme šťastní a hrdí. Za našimi skutkami, aktivitami, za našou prácou totiž stojíte vy všetci, ktorým zdravie nie je ľahostajné. Vy všetci, ktorí nás podporujete. Za to vám patrí úctivá a veľká vďaka…

O darovaní 2% z dane pre našu organizáciu sa informujte e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónom čísle 0918 149 068.

Tím OZ za zdravší život

 

Naše projekty

Naše motto

Radka Komárová

"Zdanlivé pohodlie domáceho prostredia a výdobytky modernej technológie striedajme aktívnym životným štýlom, ktorý nám dodá pohodlie vo vlastnom tele."

Mgr. Radka Komárová
lektor, fyzioterapeut

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

aktivna_skola

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Vojenské športové centrum

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe. Viac informácií