Informačné centrum OZ Za zdravší život sa venuje podpore činností k rozvoju zdravia populácie s dôrazom na deti, mládež a seniorov. Hlavná činnosť spočíva v edukácii v oblasti problematiky správneho držania tela.

Našou činnosťou sa snažíme predovšetkým predchádzať vzniku deformít chrbtice, ktoré dnes trápia veľkú časť populácie. V našom informačnom centre sa môžete dozvedieť viac o tom, ako správne držať svoje telo, ako správne sedieť, ako správne cvičiť zdravotné cvičenia, ktoré sú pre vás pripravené v našich edukačných materiáloch. Ďalej sa môžete dozvedieť, či máte správne držanie tela a podstúpiť vyšetrenie na špecializovanom prístroji Formetric Diers 4D.

informačné centrum poskytuje nasledovné služby:

 

Kde nás nájdete?

Informačno-edukačné centrum OZ Za zdravší život

Záhradnícka 74
Bratislava - Ružinov

(polyfunkčná budova OCTOPUS HABITAT, prízemie, oproti Slovanetu)

 

 

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

aktivna_skola

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Vojenské športové centrum

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe. Viac informácií